بازسازی خانه مسکونی سعادت آباد

بازسازی خانه همراه با طراحی سه بعدی

در بازسازی خانه سعادت آباد با توجه به درخواست مشتری، قبل از اجرا طرح سه بعدی دکوراسیون داخلی از تمام قسمت های پروژه توسط تیم معماری نوآسا تهیه و به تایید مشتری رسانیدیم و سپس با توجه به آن مرحله اجرایی رو شروع کردیم. این طراحی سه بعدی شامل هال و پذیرایی، آشپزخانه و سرویس ها بود و تیم معماری نوآسا در طول پروژه در کنار مشتری عزیز مشورت های لازم را در مورد دکوراسیون ارائه داد.

طراحی و اجرای کابینت پلی اورتان در آشپزخانه

در بازسازی خانه سعادت آباد به سلیقه مشتری کابینت پلی اورتان ساختیم و اجرا کردیم. طرح تمام قسمت های کابینت رو قبل از ساخت با مشتری نهایی و سپس برای ساخت و رنگ به کارخانه ارسال کردیم. همچنین مقداری به طول آشپزخانه و کابینت ها اضافه کردیم تا فضا بهینه و بیشتری در آشپزخانه داشته باشیم، اپن رو برداشتیم و بجای آن جزیره کار کردیم. در هر پروژه با توجه به سلیقه مشتری سبک خاصی در آشپزخانه می توان اجرا کرد. برای مثال سبک مدرن کابینت هایگلاس را میتونید در پروژه پاسداران ما مشاهده کنید.

2 ماه کاری

مدت پروژه

اسفند 1400

تاریخ اجرای پروژه

170 متر

مساحت واحد

بازسازی صفر تا صد سرویس بهداشتی

در این بازسازی خانه دو سرویس بهداشتی رو به طور کامل بازسازی کردیم و یک سرویس جدید هم به جای کلوزت روم واقع در اتاق ساخته و تبدیل به اتاق مستر کردیم. این امر با توجه به شرایط کلوزت روم و نزدیکی به داکت و لوله های آب و فاضلاب ممکن بود. هر سرویس را به سبک متفاوت از دیگری اجرا کردیم تا فضای خاصی در هر بخشی از خانه وجود داشته باشد. تمامی سرامیک ها، شیرآلات، توالت های فرنگی و ایرانی و کابین ها را تعویض کردیم. برای مشاهده عکس های این پروژه میتوانید به پیج اینستای ما مراجعه کنید.

بازسازی اتاق خواب ها

بازسازی اتاق خواب های این پروژه رو نیز به صورت کامل در بازسازی خانه انجام دادیم. این بازسازی شامل تغییر کف به لمینیت، کاغذ دیواری دیوارها، تغییر پنجره ها به یو پی وی سی دوجداره و تغییر کمدها به ممبران می باشد.