پروژه مسکونی گلبرگ

بازسازی آشپزخانه مسکونی

در بازسازی این خانه مسکونی، آشپزخانه دارای کابینت ام دی اف قدیمی بود و ما آن را به کابینت هایگلاس سفید تغییر دادیم و یک آشپزخانه مدرن درست کردیم. پکیج در آشپزخانه بود که متناسب با کابینت ها یک کمد برای پوشاندن آن درست کردیم تا آشپزخانه کاملا یک دست و شیک به نظر برسد. ورودی این آشپزخانه رو تغییر دادیم تا فضای مفید بسیار بهتری را ایجاد کنیم. سرامیک بین کابینتی، شیرآلات، صفحه روی کابینت و دستگیره ها و لوازم آشپزخانه را هم متناسب با سلیقه مشتری خریداری و اجرا کردیم. برای مشاهده عکس های بیشتر این آشپزخانه اینجا کلیک کنید.

بازسازی سرویس های بهداشتی

سرویس های بهداشتی این پروژه را به طور کامل بازسازی کردیم. سرامیک ها به انتخاب و سلیقه مشتری به صورت چسبی روی سطح قبلی اجرا و تمامی شیرآلات، ست روشویی را هم تعویض کردیم. این خانه متعلق به یک زوج جوان خوش سلیقه هست و از انتخاب متریال این خانه متوجه مدرن بودن آن میشوید. برای مشاهده یک خانه با طراحی نئوکلاسیک پروژه سعادت آباد مارو ببینید.

40 روز کاری

مدت پروژه

اردیبهشت 1401

تاریخ پروژه

51 مترمربع

مساحت پروژه

270 میلیون تومان

هزینه پروژه

اجرای کمد و تخت توکار

در اتاق این خانه یک کمد هایگلاس بزرگ ساختیم که در ادامه آن یک میز آرایش و همچنین یک تخت توکار با جنس رویه هایگلاس می آید. تخت در حالت بسته به صورت عمودی هست و در مواقع استفاده تخت به حالت افقی در میاید. برای مشاهده کمد ام دی اف پروژه پاسداران ما رو ببینید. کمدها را کاملا متناسب با فضا و نیاز مشتری طراحی و بهینه کرده ایم.

ساخت تی وی وال و جاکفشی ورودی

در خانه گلبرگ یک تی وی وال جذاب روی دیوار ساختیم و متناسب با ابعاد تلویزیون مشتری و همچنین طراحی مورد پسند ایشان آن را تزیین کردیم. جنس این تی وی وال تماما از ام دی اف با رویه هایگلاس است و نورمخفی در پشت تلویزیون باعث جذابیت بیشتر مخصوصا در شب ها می شود. در قسمت ورودی هم متناسب با فضا یک جاکفشی زیبا ساختیم و در فضا کار گذاشتیم.